Vidorra Calafate Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • 1 slaapkamer

Locatie

    Het comfortabele Vidorra Calafate Hotel El Calafate, gelegen binnen 17 minuten lopen van het Reserva Laguna Nimez Natuurreservaat, is ingericht met parketvloeren en biedt belangrijke voorzieningen zoals wifi en parkeerplaatsen. Het hotel met 7 kamers met een bagageopslag bevindt zich binnen een paar straten van de Laguna Nimez Reserva Natural Municipal in El Calafate.

    Dit pension ligt op ongeveer 800 meter van Los Chacareros en op amper 550 meter afstand van de Kerk van Santa Teresita del Niño Jesús. Het Argentinomeer is te bereiken niet ver van Vidorra Calafate El Calafate. Tot de nabijgelegen culturele attracties behoort het Glaciarium op 6 km van deze accommodatie. A - A1 bushalte is binnen 5 minuten wandelen ervandaan.

    Dit hotel beschikt over kamers met een eetgedeelte en een kitchenette, evenals een parketvloer voor uw gemak. De wonig biedt ook parket vloerbedekking aan. Ze zijn uitgerust met privébadkamers. Ze bieden uitzicht op de tuin.

    La Churreria is in de onmiddellijke nabijheid van Vidorra Calafate Hotel gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Vidorra Calafate Hotel El Calafate

    Dit hotel beschikt over kamers met een eetgedeelte en een kitchenette, evenals een parketvloer voor uw gemak. De wonig biedt ook parket vloerbedekking aan. Ze zijn uitgerust met privébadkamers. Ze bieden uitzicht op de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vidorra Calafate Hotel El Calafate Bedden foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Macro Details foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Interieur foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Buitenkant foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Zakenleven foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto
    Double Kamer

    Grootte: 8 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vidorra Calafate Hotel El Calafate Buitenkant foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Toiletten foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Voorzieningen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Eten foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Keuken foto
    Appartement

    Grootte: 16 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Macro Details foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Interieur foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Buitenkant foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Bedden foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Toiletten foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Voorzieningen foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 8 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Interieur foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Buitenkant foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Zakenleven foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Toiletten foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Voorzieningen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Voorzieningen foto
    Familie Kamer

    Grootte: 16 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Interieur foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Buitenkant foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Toiletten foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Voorzieningen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Voorzieningen foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Fastfood foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Gangen foto
    Basic Driepersoonskamer

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Vidorra Calafate Hotel El Calafate Buitenkant foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Bedden foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Toiletten foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Macro Details foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Bedden foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Keuken foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Bedden foto
    Appartement

    Grootte: 16 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Kamer foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Macro Details foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Buitenkant foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Faciliteiten foto Vidorra Calafate Hotel El Calafate Toiletten foto
    Studio met een Queen Size Bed met de Toegang voor Gehandicapten

    Grootte: 15 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Vidorra Calafate Hotel El Calafate

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Vidorra Calafate Hotel El Calafate

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vidorra Calafate Hotel El Calafate